Studenti

     
Rihards Limbahs 4.kurss, bakalaura studijas

Pēc vidusskolas salīdzināju vairākas RTU programmas. Automobiļu transporta programmu izvēlējos kā daudzpusīgu un perspektīvu programmu. Studiju laikā tiek apgūtas dziļi teorētiskas, kā arī praktiskas zināšanas, kuras jāizmanto prakse un inženierdarba izstrādē. Institūtā strādāzinoši pasniedzēji, pie kuriem var vērsties gan ar studijām saistītiem, gan personiskiem jautājumiem.

Gatis Jočis 4.kurss, bakalaura studijas

Pēc vidusskolas sāku meklēt skolu, kur mācīties un, tā kā interesē automobiļi, nonācu pie studiju programmas "Automobiļu transports".

Savu izvēli nenožēloju, jo mācīties ir ļoti interesanti. varbūt vienmēr nav viegli, bet arī neinteresantas lekcijas var pārdzīvot pateicoties foršiem kursa biedriem.

Armands Dzalbs 4.kurss, bakalaura studijas

Izvēlējos saistīt savu nākotni ar autotransportu, jo bija interese iepazīt tuvāk tieši šo sfēru. Auto industrija attīstas ar katru gadu un izmirt tuvākajā nākotnē netaisās, kamēr auto ir ielās, tikmēr ir iespējas.

Studijas ir gana interesantas un visai augstā līmenī. Tiek sniegta visa nepieciešamā informācija, kas vajadzīga inženierim. Ja ir gribēšana studēt, tad pie varēšanas var piestrādāt, jo viss ir atkarīgs no darba.

Toms Lūsis 4.kurss, bakalaura studijas

Katram ir viedoklis par to, kāds ir labākais automobilis. Bet ir brīdis, kad ir jāsaprot, kas ar to ir noticis un jāmeklē kāds, kurš var palīdzēt to saprast. Tāpēc esmu izvēlējies izstudēt automobiļa uzbūvi no pašiem pamatiem. Esmu priecīgs arī par gūto pieredzi, studējot Erasmus apmaiņas programmā tur būvējot īstu sporta auto.

Kārlis Putnieks 4.kurss, bakalaura studijas

Izvēlējos studijas tieši programmā "Automobiļu transports", jo vēlējos uzzināt vairāk par automobiļiem, to sistēmu darbību, remontu, apkopēm un visu pārējo, kas saistīts ar spēkratiem. Studējot šo mācību programmu, iespējams ievērojami paplašināt savu redzesloku, iegūstot zināšanas, kas attiecas ne tikai uz automobiļiem, bet uz gandrīz jebkuru tehnisku agregātu.

 

Foto galerija "Studijas"

Latvian

Slider