Kontaktinformācija

Kā mūs atrast - Viskaļu iela 36A

Studentu lietvedība:
Agnese Narunovska, MTAF dekanāts
Pieņemšana: Ķīpsalas 6b, dekanāts
,
Tālrunis: (+371) 6708 9050;
E-pasts:
Agnese.Narunovska@rtu.lv

Jautājumi par studiju programmu saturu:
docents prakt., MBA, M.Sc. inž. Juris Kreicbergs
Adrese: Ķīpsalas 6b-211
Mob: (+371) 2924 5628   
E-pasts: Juris.Kreicbergs@rtu.lv

Jautājumi par uzņemšanu studiju programmā:
RTU uzņemšanas komisija
Adrese:
Āzenes iela 6, Rīga, Latvija, LV-1658
Tālrunis: (+371) 6708 9319

https://www.rtu.lv/lv/studijas/uznemsana   
 E-pasts: uznemsana@rtu.lv

 

Jautājumi par uzņemšanu neklātienē:
RTU Neklātienes un vakara studiju departaments
Adrese: Paula Valdena iela, Rīga, Latvija
Tālrunis: (+371) 6708 9413  ; Mājas lapa

E-pasts: Danuta.Rozite@rtu.lv

 

Jautājumi 3. un vecāko kursu neklātienes studentiem:
RTU NVSD biroja administratore Solvita Mačāne
Adrese: Paula Valdena iela, Rīga, Latvija
Tālrunis: (+371) 6708 9412
; Mājas lapa
 E-pasts: Solvita.Macane@rtu.lv

 

Jautājumi par Automobiļu transporta doktorantūru:
docents, Dr.Sc.Ing. Aivis Grīslis
E-pasts: Aivis.Grislis@rtu.lv

Jautājumi par šo mājaslapu www.auto.rtu.lv:
docents prakt., MBA, inž. Juris Kreicbergs
Mob: (+371) 2924 5628    
E-pasts: Juris.Kreicbergs@rtu.lv

Automobiļu katedras pasniedzēji::

docents prakt., M.Sc. inž. Ēriks Vonda
Adrese: Ķīpsalas 6b-209, Rīga, Latvija, LV-1048
 e-pasts: Eriks.Vonda@rtu.lv

 

docents prakt., M.Sc. inž. Gundars Zalcmanis
Adrese: Ķīpsalas 6b-201, Rīga, Latvija, LV-1048
e-pasts: Gundars.Zalcmanis@rtu.lv

 

laboratoriju vadītājs, M.Sc. inž. Jānis Rudzītis
Adrese: Ķīpsalas 6b-205, Rīga, Latvija, LV-1048
e-pasts: Janis.Rudzitis@rtu.lv

 

lektors, M.Sc. inž. Māris Gailis
Adrese: Ķīpsalas 6b-205, Rīga, Latvija, LV-1048
 e-pasts: Maris.Gailis@rtu.lv

 

laboratoriju vadītājs, M.Sc. inž. Andris Skārds
Ķīpsalas 6b-201, Rīga, Latvija, LV-1048

Tālrunis: (+371) 2616 5367

 

Jautājumi, kurus nav izdevies atrisināt ar minētiem kontaktiem:
MTAF dekāns, profesors, Dr.Sc.Ing. Ēriks Geriņš
Adrese: Ķīpsalas 6b-dekanāts, Rīga, Latvija, LV-1048
Tālrunis: (+371) 6708 9711    
E-pasts: Eriks.Gerins@rtu.lv

 

Latvian

Slider